Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Sruby zabezpieczające - czy w zestawie są nakładki na śruby

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Sruby zabezpieczające - czy w zestawie są nakładki na śruby

    to jest proste a genialne koło. znajomy miał na a6 c6 19" to już wogóle. ja chyba się na 18 skurzę albo na 18 z superbA

    jak Ci te h7 świecą?

  • #2
    Sruby zabezpieczające - czy w zestawie są nakładki na śruby

    Widzę w akcesoriach do Skody:
    Zestaw śrub
    zabezpieczających
    koła przed
    kradzieżą
    (000 071 597C)*

    czy w zestawie są nakładki na śruby? Bo ze zdjęć z netu wychodzi, że chyba nie. Ale za to w śrubach do VW o nr 000 071 597 (bez litery C) wyraźnie je pokazują. Czy te śruby 000 071 597 z VW będą pasować do O3?
    Jakiego koloru są nakładki na śruby w O3?
    Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      bob_best, jak kupowałem w ASO do swojego auta to w zestawie nie było nakładek tylko same śruby.
      SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
      ​​​
      Grzegorz

      Moja Ambitna Czarnula

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez georgg
        bob_best, jak kupowałem w ASO do swojego auta to w zestawie nie było nakładek tylko same śruby.
        a normalne śruby mają nakładki w kolorze szarym? ETKA mówi szary metalik - możesz potwierdzić?

        Co ciekawe śruby do VW mają nakładki w zestawie.
        Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

        Komentarz


        • #5
          bob_best, możesz dokupić nakładki zarówno na zwykłe śruby jak i na zabezpieczające
          są takie same jak w O2
          sa dostepne bodajże w 3 kolorach - srebrny met, szary met i zwykłe szare
          przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

          wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez georgg
            bob_best, jak kupowałem w ASO do swojego auta to w zestawie nie było nakładek tylko same śruby.
            Potwierdzam Na finiszu przed odbiorem też wyszarpałem jeszcze śruby zabezpieczające i kapturków niet
            Pzdr
            Pzdr, Fredy
            Silnik w mojej O3 smaruje olej

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez bob_best
              Zamieszczone przez georgg
              bob_best, jak kupowałem w ASO do swojego auta to w zestawie nie było nakładek tylko same śruby.
              a normalne śruby mają nakładki w kolorze szarym? ETKA mówi szary metalik - możesz potwierdzić?

              Co ciekawe śruby do VW mają nakładki w zestawie.
              Ja przy normalnych śrubam mam nakładki. Kolor szary
              Octavia III Combi 1.4 TSI Brąz Topaz

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez bob_best
                śruby 000 071 597 z VW będą pasować do O3?
                będą pasować

                Zamieszczone przez bob_best
                Jakiego koloru są nakładki na śruby w O3?
                grafitowe octavia

                czarne golf
                kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                Komentarz


                • #9
                  Kolego nie wiem czy te śruby co podajesz z VW nie mają czarnych kapturków jeśli tak średnio Ci będą pasowały (kolorystycznie kapturki).
                  W OIII przy felgach 16 występują do zwykłych śrub kapturki 321601173 (do kupienia po 3 zł na allegro).
                  Do śrub zabezpieczających pasują kapturki 1Z0601173Az37 odcieniem różnią się delikatnie od kapturków na zwykłe śruby ale praktycznie patrząc na felgę jest to nie do odróżnienia dopiero jak obok siebie położysz kapturki widać inny odcień może nawet nie odcień ale są one bardziej błyszczące. Kapturki takie kupisz na allegro link poniżej. Będą bardziej pasowały niż te czarne z VW. Link
                  Wyniki podane w ikonce poniżej mogą zawierać również zużycie paliwa przez system niezależnego ogrzewania tzw "Webasto" (bierze paliwo z baku samochodu)

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X